Vähä-Heikkilän Mäkitupalaisyhdistyksen hallitus

 

Hallituksessa on yhteensä 13 jäsentä, jotka on lueteltu alla yhteystietoineen

Puheenjohtaja Brita Palmroth 045-1209271 brita.palmroth@gmail.com
Varapuheenjoht. Pekka Nylund 050-5232238 nylundp@gmail.com
Sihteeri Urpo Jalava 041-4528050 urpo.jalava@jalava-tonteri.fi
Mäkitupatalon vuokraustoiminta Mikko Ahola 0400-523390 mikko@mikkoahola.net
Rahastonhoitaja Tarja Mäkinen 044 2520188 tarja.tojander@gmail.com
Muut hallituksen jäsenet:
Jaana Grönberg 040 5188991 jaana.gronberg@gmail.com
Leena Härmä 040-8370942 leenakristiina50@gmail.com
Antti Junninen 041-5446879 antti.junninen@gmail.com
Tapio Koivisto 0400-528589 tapio.koivisto@pp.inet.fi
Iiro Mantere-Meriluoto 050-3608303 iiro.mantere@gmail.com
Anne-Maija Koivisto 045-6512020 a-m.koivisto@co.inet.fi
Tina Salminen 0440850722 tina.salminen@gmail.com
Henri Tuominen 040-5841133 hpj.tuominen@gmail.com

 

Erityiset vastuualueet

Hallituksen jäsenyyden lisäksi yhdistyksessä on tehtäviä, joihin on nimetty henkilöt seuraavasti:

Mäkitupatalon vuokraus Päivi ja Mikko Ahola mikko@mikkoahola.net 040-8376683
Mäkitupatalon ylläpito ja omakotitalkkaritoiminta Tapio Koivisto, Antti Junninen, Iiro Mantere-Meriluoto, Tarja Mäkinen, Henri Tuominen ja Mikko Ahola yhteystiedot yllä
Mäkitupatalon emäntä Tarja Mäkinen yhteystiedot yllä
Tiedotustoiminta Brita Palmroth, Urpo Jalava ja Tina Salminen yhteystiedot yllä
**facebook ylläpito Brita Palmroth yhteystiedot yllä
Ympäristötoiminta Pekka Nylund, Jaana Grönberg ja Brita Palmroth yhteystiedot yllä
Naisjaosto Tarja Mäkinen yhteystiedot yllä
Kamerakerho Urpo Jalava yhteystiedot yllä
Ohjelmatoiminta Leena Härmä, Iiro Mantere-Meriluoto, Anne-Maija Koivisto, Brita Palmroth, Tina Salminen, Tarja Mäkinen ja Mikko Ahola yhteystiedot yllä
Yhteistyökumppanien Retkitoiminta Leena Härmä yhteystiedot yllä
Touko Kanerva touko.kanerva@gmail.com 050-3202830
Omakotitalkkari puh. 041-3690114 Tavattavissa myös Mäkitupatalolla aamuisin n. klo 9-10, keittiön ovi

 

Yhdistyksen tiedot:

  • Y-tunnus: 1729943-2
  • Käyntiosoite: Valtaojantie 7, 20810 TURKU
  • Postiosoite: Uittamontie 13 / Koivisto, 20810 TURKU
  • Kotisivu
  • Facebook

 

0