Vähä-Heikkilän Mäkitupalaisyhdistyksen hallitus

Hallituksessa on yhteensä 12 jäsentä, jotka on lueteltu alla yhteystietoineen

Puheenjohtaja Brita Palmroth 045-1209271 brita.palmroth@gmail.com
Varapuheenjoht. Pekka Nylund 050-5232238 nylundp@gmail.com
Sihteeri Urpo Jalava 041-4528050 urpo.jalava@jalava-tonteri.fi
Mäkitupatalon vuokraustoiminta Mikko Ahola 0400-523390 mikko@mikkoahola.net
Rahastonhoitaja Tarja Mäkinen 044 2520188 tarja.tojander@gmail.com
Muut hallituksen jäsenet:
Jaana Grönberg 040 5188991 jaana.gronberg@gmail.com
Leena Härmä 040-8370942 leenakristiina50@gmail.com
Antti Junninen 041-5446879 antti.junninen@gmail.com
Tapio Koivisto 0400-528589 tapio.koivisto@pp.inet.fi
Iiro Mantere-Meriluoto 050-3608303 iiro.mantere@gmail.com
Anne-Maija Koivisto 045-6512020 a-m.koivisto@co.inet.fi
Henri Tuominen 040-5841133 hpj.tuominen@gmail.com

Erityiset vastuualueet

Hallituksen jäsenyyden lisäksi yhdistyksessä on tehtäviä, joihin on nimetty henkilöt seuraavasti:

Mäkitupatalon vuokraus Päivi ja Mikko Ahola mikko@mikkoahola.net 040-8376683
Mäkitupatalon ylläpito ja omakotitalkkaritoiminta Tapio Koivisto, Antti Junninen, Iiro Mantere-Meriluoto, Henri Tuominen ja Mikko Ahola yhteystiedot yllä
Mäkitupatalon emäntä Tarja Mäkinen yhteystiedot yllä
Tiedotustoiminta Brita Palmroth ja Urpo Jalava yhteystiedot yllä
**facebook ylläpito Brita Palmroth yhteystiedot yllä
Ympäristötoiminta Pekka Nylund ja Jaana Grönberg yhteystiedot yllä
Naisjaosto Tarja Mäkinen yhteystiedot yllä
Kamerakerho Urpo Jalava yhteystiedot yllä
Ohjelmatoiminta Jaana Grönberg, Leena Härmä, Anne-Maija Koivisto ja Tarja Mäkinen yhteystiedot yllä
Yhteistyökumppanien Retkitoiminta Leena Härmä yhteystiedot yllä
Touko Kanerva touko.kanerva@gmail.com 050-3202830
Omakotitalkkari puh. 041-3690114 Tavattavissa myös Mäkitupatalolla aamuisin n. klo 9-10, keittiön ovi

Yhdistyksen tiedot:

  • Y-tunnus: 1729943-2
  • Käyntiosoite: Valtaojantie 7, 20810 TURKU
  • Postiosoite: Uittamontie 13 / Koivisto, 20810 TURKU
  • Kotisivu
  • Facebook
0