Vähä-Heikkilän Mäkitupalaisyhdistyksen hallitus

 

Hallituksessa on yhteensä 13 jäsentä, jotka on lueteltu alla yhteystietoineen

Puheenjohtaja Markku Ahti 050-5141890 markku.a.ahti@gmail.com
Varapuheenjoht. Pekka Nylund 050-5232238 nylundp@gmail.com
Sihteeri Urpo Jalava 041-4528050 urpo.jalava@jalava-tonteri.fi
Mäkitupatalon vuokraustoiminta Mikko Ahola 0400-523390 mikko@mikkoahola.net
Rahastonhoitaja Anne-Maija Koivisto 045-6512020 a-m.koivisto@co.inet.fi
Muut hallituksen jäsenet:
Camilla Grönqvist 045-698 7477 camilla20jan@gmail.com
Leena Härmä 040-8370942 leenakristiina50@gmail.com
Antti Junninen 041-5446879 antti.junninen@gmail.com
Tapio Koivisto 0400-528589 tapio.koivisto@pp.inet.fi
Iiro Mantere-Meriluoto 050-3608303 iiro.mantere@gmail.com
Tarja Mäkinen 044-2520188 tarja.tojander@gmail.com
Brita Palmroth brita.palmroth@gmail.com
Henri Tuominen 040-5841133 ahlrothtuominen@gmail.com

 

Erityiset vastuualueet

Hallituksen jäsenyyden lisäksi yhdistyksessä on tehtäviä, joihin on nimetty henkilöt seuraavasti:

Mäkitupatalon vuokraus Päivi ja Mikko Ahola mikko@mikkoahola.net 040-8376683
Mäkitupatalon ylläpito ja omakotitalkkaritoiminta Tapio Koivisto ja       Antti Junninen yhteystiedot yllä
Mäkitupatalon emäntä Tarja Mäkinen yhteystiedot yllä
Tiedotustoiminta Markku Ahti, Urpo Jalava ja Camilla Grönqvist yhteystiedot yllä
**facebook ylläpito Camilla Grönqvist ja Brita Palmroth yhteystiedot yllä
Ympäristötoiminta Pekka Nylund yhteystiedot yllä
Naisjaosto Tarja Mäkinen yhteystiedot yllä
Kamerakerho Urpo Jalava yhteystiedot yllä
Ohjelmatoiminta Leena Härmä ja Iiro Mantere-Meriluoto yhteystiedot yllä
Yhteistyökumppanien Retkitoiminta Leena Härmä yhteystiedot yllä
Touko Kanerva touko.kanerva@gmail.com 050-3202830
Omakotitalkkari puh. 041-3690114 Tavattavissa myös Mäkitupatalolla aamuisin n. klo 9-10, keittiön ovi

 

Yhdistyksen tiedot:

  • Y-tunnus: 1729943-2
  • Käyntiosoite: Valtaojantie 7, 20810 TURKU
  • Postiosoite: Uittamontie 13 / Koivisto, 20810 TURKU
  • Kotisivu
  • Facebook

 

0